Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook frissítés?

Facebook frissítés?

Figyelt kérdés
Megnyitottam két profilt (ismerősök) az egyiken kikapcsoltam a chat -et, a másikon pedig figyeltem az utoljára aktív jelzést.. Számolja az időt ha nem nyúlok hozzá, de amint átfut az egerem azon a böngészőn amin fut a Facebook- visszaugrik 1 percre... Megfigyeltem, hogy akkor is ez történik, ha abban a böngészőben bármit is csinálok akár Facebook -on kívül. Lehet ez ellen valamit csinálni? Más config kell a profilhoz? Van akinél nincs utoljára aktív jelzés, de ő se tudja hogy csinálta, tanácsok?

2015. aug. 13. 19:05
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja.. kivéve ha inkongnitó böngészőből vagyok, ott lehet más oldalon csinálni bármit, lehet hogy a Google+ -nak van ehhez köze, de a kérdés továbbra is adott, hogy tűntehetném el az utoljára aktív jelzést a chat ablakban a nevem mellől?
2015. aug. 13. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!