Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mozilla firefox vagy google...

Mozilla firefox vagy google chrome, melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2015. aug. 15. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Firefox,számomra.Az nem annyira zabálja a memóriát,pláne a procit mint a chrome.
2015. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Firefox, de igazából bármi jó, ami nem IE.
2015. aug. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én inkább a Chrome-ot preferálom, de ez csak egy vélemény.

Egyébként nem értem mi a bajotok az IE-vel, az utolsó verziója egész jó volt. Bár most Win 10-en az edge-t már nem nagyon használom, mert nem működik vele a jelszókezelő proggi, amit használok. (Jó, tudom, lenne IE Win10-en is, de hát haladni kell a korral, remélem egyszer kompatibilis lesz Edge-dzsel is a jelszókezelő)

2015. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Firefox, de az utóbbi időben egyre instabilabb.
2015. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én hosszú évek óta Firefoxot használok. Kipróbáltam ugyan más böngészőket is, de ez a legjobban áttekinthető és személyre szabható, azonkívül gyors is, a stabilitással pedig még soha nem volt problémám.
2015. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is firefoxot használok de akkor miért használ az összes ismerősöm chromeot?
2015. aug. 15. 10:25
 7/7 Alex Fly ***** válasza:

Egyszerű: telepít egy programot, amive együtt jár egy Chrome is, amit előzékenyen alapértelmezetté is tesz neki. Vagy egy weboldal közli, hogy a browsere nem támogatott, de szerencsére ott a Chrome, ami tökéletes lesz. És valljuk be: amellett, hogy a Chrome buta mint a föld és egyszerű mint a raklap, egy átlaguser számára pont annyit tud, amit kell. Személy szerint nem is igazán böngészőnek tartom, hanem a Google szolgáltatások frontend programjának, ami mellesleg megnyit egyéb weblapokat is...

Szerintem a legjobb -ha van ilyen egyáltalán- az Opera -volt, amíg (a 15-ös verziójától) a webkitre váltásnak áldozatául nem esett minden olyan feature, ami az összes többi fölé emelte. Jelenleg a Vivaldi tűnik nagyon ígéretesnek, de még időbe telik, mire ténylegesen elkészül.

2015. aug. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!