Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Speedport W 724V rúteren hogy...

Speedport W 724V rúteren hogy kell portot nyitni az μTorrent -hez?

Figyelt kérdés

Próbáltam már mindenhogy, de nem akar működni normálisan a feltöltés:

[link]


Próbáltam úgy is, hogy a tűzfalban hozok neki létre egy új kimenő és bemenő szabályt, majd megadtam a portot UDP és TCP protoollhoz is, aztán hozzárendeltem az Utorrrent -hez:

[link]


A rúterben is próbálkoztem, az UPnP -t is bekapcsoltam. Ott erre jutottam:

[link]


Az Utorrentben ezek a beállításaim:

[link]


[link]



2015. aug. 15. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A .254-es IP címből én arra tippelek hogy a router IP címét adtad meg a routerben, szerintem a gépét kellene. Mondjuk nem tudom miért van ez az egész, nálam pontosan ugyanez a típus van és tökéletesen automatikusan működik.
2015. aug. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A-ha. És mi van akkor, ha nekem nem fix az IP címem, hanem minden bekapcsolásnál változik?
2015. aug. 15. 15:09
 3/3 A kérdező kommentje:
Most megpróbáltam, úgy hogy beírtam a gépem IP címét, de hiába, az Utorrent továbbra is azt mutatja, mint ami az első képen van: Nincs nyitva a port.
2015. aug. 15. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!