Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nagyon rosszul megy a netem....

Nagyon rosszul megy a netem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Olykor jól megy de aztán el kezd akadozni (főleg játékoknál észlelhető) és aztán megszakad a kapcsolat,mostanába nem tudok semmitse csinálni a rossz net miatt.Mit tegyek?

2015. aug. 17. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Tanítsd meg járni....


Egyébként hívd fel a szolgáltatót és kérdezd meg, hogy mi a fax van. Persze előtte győződj meg róla, hogy nem nálad van-e probléma. Húzd ki, dugd be, ellenőrizd másik géppel is (esetleg telefonnal)

Segíteni szoktak, hisz nekik is érdekük.


Nekem egyszer volt az (nem internetnél) hogy nem igazán akartak bármit is csinálni és mondtam, hogy köszönjük a szolgáltatást. Végül megcsinálták és még kedvezményt is kaptam xD Vesztenivalóm nem volt


Jah és remélem tisztában vagy vele, hogy az fps leesés és lag nem teljes mértékben 1 fogalom. Az előbbit a gyenge, hibás gép, vírus és sok egyéb más okozza. AZ utóbbit pedig az internet

2015. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a segitseget mindent megneztem beszelni fogok a szolgaltatoval csak gondoltam van valami kis trukk amitol jobb lessz a net :D koszi
2015. aug. 17. 12:45
 3/4 Argloss ***** válasza:
2015. aug. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi pont ilyenre gondoltam
2015. aug. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!