Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Interneten való rendelés, valaki?

Interneten való rendelés, valaki?

Figyelt kérdés
Üdv, rendeltem egy terméket az Interneten. Kosárba tettem, és rákattintottam a rendelés gombra. De nem kellett semmilyen adatot megadnom (Fizetési mód, Szállítási cím, stb, stb) még sohasem jártam az adott weboldalon. Így a rendelés érvényes?

2015. aug. 19. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván regisztrálni kellett volna előzetesen.
2015. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ha utólag tettem meg a regisztrációt? Akkor újra kell rendelnem?
2015. aug. 19. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégis hogy lenne érvényes ha azt se tudják hova vigyék? Kaptál róla valamilyen visszaigazoló emailt?
2015. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 belapus ***** válasza:

El kellene olvasni az áruház ÁSZF-jét, GYIK-jét.

Vannak boltok ahová nem kell regisztrálni a vásárláshoz, de nyilván meg kell adnod az elérhetőségedet és a szállítási címedet minden egyes rendeléskor.

Ahol regisztrációhoz kötik a vásárlást ott ezek az adatok automatikusan kitöltődnek.

Ha utólag regisztráltál, nézd meg a kosarad.Amennyiben IP cím, sütik vagy tudom is én mi alapján esetleg elmentődtek a rendelési adatok, akkor megtalálod a kosárban azokat.Kicsi a valószínűsége.

A rendelésről általában küldenek visszaigazolást az e-mail címedre, majd még egyet, amikor útnak indították a csomagot.

2015. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!