Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy az ncorenál...

Miért van az, hogy az ncorenál nem frissít a seedelés alatt álló torrenteken?

Figyelt kérdés
Ha valaki azt is tudja hogyan kell frissiteni írja meg!

2015. aug. 26. 00:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

qBitorrent (bár nekem problémás sajnos,megszakad a net tőle ha nagy sebességgel megindul a letöltés)

uTorrent,abból is a 2.2 vagy 2.2.1 (utóbbi nálam hibádzik),legfrissebbet nem ajánlanám,de te tudod,reklámokat leszámítva is sokszor hibás! Panaszkodnak rá ott is a fórumba.


DE ncore idézem:


Ők ezeket ajánlják főleg (aztán kinek mi,hogy jön be..):

" • BitTorrent 7.2.1, 7.5.0

• btgdaemon 0.9.x

• btpd 0.13

• Enhanced CTorrent (dnh3.2)

• libtorrent 0.12.6 (rTorrent 0.8.6)

• uTorrent for Windows 2.2.1, 3.1.3 (illetve minden újabb stabil kiadás)

• uTorrent for MAC 1.5.11 (illetve minden újabb stabil kiadás)



Libtorrent-rasterbar alapú kliensek:


• Deluge 1.3.3

• Halite 0.3.3

• qBittorrent 2.9.2, 2.9.3, 3.1 (illetve minden újabb stabil kiadás)

• Transmission 2.82



NEM AJÁNLOTT:


"Ismert, hibás verziók:

• qBittorrent 2.8 széria: Használata nem javasolt. Memóriát eszik, elfogyasztja amit lehet. Ezen kivül fals I/O hibákat szór. Amint érkezik javitás, frissitve lesz a wiki lap.

• Vuze: 4.6.0.2; 4.9 bugos, rosszul számol. Használata, kirúgást eredményezhet!

• uTorrent 3.3 verzó: Folyamatosan szétkapcsol, aktivitás nem működik rendesen. "



"Felhívjuk figyelmeteket, hogy beta, alpha, git/svn verziójú kliensek használata sosem volt és soha nem is lesz támogatott az oldalon. Az ilyen klienseket csakis saját felelősségre használjátok, mivel nagy a valószínűsége, hogy hamis adatokat küldhet."

2015. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Farkas Gyula Tibor válasza:

sziasztok

u torrent 3.6-ost használok már jóideje3 hete ki kellett húzni a külső hdd-t amiről torrentezek eddig ilyen esetben egy kényszerített újraellenőrzés megoldotta a folytatást

cseréltem már laptopot és külső hdd-t is - úgy h a régi torrenteket folytattam


de most ncore aktivitás menüben a status "stopped"és a profilmomban ahol a futtatott torrenteket kellene látni - ott kevesebb mint 10%-át jeleníti meg

a tracker frissítést már próbáltam töröltem és újra raktam az u torrentet is

előre is köszönöm a segítséget

2022. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!