Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a paypal-omra?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete regisztráltam, lehet még annyi sincs. Tegnapig be se voltam lépve, kivéve ugye regisztráció után még rendbe tettem a dolgokat. Megerősítés, és a többi. Lépnék be, látom rossz jelszó. Jó, betudtam annak, hogy én vagyok a feledékeny, kértem emlékeztetőt, megjött. Adnád meg új jelszónak azt a jelszót, amire ugye azt hittem, hogy az a jelszavam. És tényleg, kiírta, hogy most is ez a jelszavam. Mindegy, rátudtam, adtam egy másikat. Ma meg már azzal se enged belépni. 101 százalék, hogy jó jelszót írok be. E-mailt is ellenőriztem, az is jó. Mi lehet a baj?

UI: Microsoft fiókot (live, avagy outlook-os e-mal címet) használok.



2015. aug. 26. 15:51
 1/1 anonim válasza:

Na ez semmi nálam már olyan biztosnági kérdések vannak az is helyes kiirja hogy megvan az új jelszó bezzeg mikor be akarok lépni személyi okmányt kér... Nekem egyik sincs ami kellene... utlevél jogsi katonai azonosító... Így én is ki vagyok zárva...

Ráadásul nincs elérhető email cím sem.

2016. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!