Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet az, hogy ha...

Mitől lehet az, hogy ha indavideón kirakom a videót teljes képernyőre, akkor belassul a videó is és a hang is és recseg? Most raktam újra a gépet, eddig nem volt gond.

Figyelt kérdés
mindezt operával. firefoxal ki sem tudom tenni teljes képernyőre.
2015. aug. 26. 17:06
 1/3 anonim válasza:
Lehet, elfelejtettél valamilyen illesztőprogramot feltenni. Általában, ha a videókártya nincs feltelepítve, akkor szokott ilyet csinálni. Vagy ha nem raktad még fel az Adobe Flash Player-t, akkor azt próbáld meg. Akkor szokott még ilyen lenni, ha gyenge a processzor, vagy kevés a RAM, de mondtad, hogy újratelepítés előtt nem volt ilyen problémád, akkor az nem lehet. Más ötletem nincs sajnos. De az is lehet a teljesítménycsökkenés hátterében (ha amiatt van), hogy újabb, nagyobb gépigényű Windowst telepítettél fel, ami jobban leterheli a gépedet.
2015. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de minden fennt van. Driver+adobe flash, sőt azt még ujra is telepítettem. A hardver biztos elég. Adblockot is próbáltam, ha kikapcsolom hátha az, de nem. vírusírtóval ugyanez, de nem javult attól sem.
2015. aug. 26. 18:58
 3/3 A kérdező kommentje:
ja s csak indavideónál. youtube pl megy gond nélkül.
2015. aug. 26. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!