Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a saját Youtube...

Hogyan lehet a saját Youtube videómat letölteni?

Figyelt kérdés

Elvileg itt leírja:

[link]

De én sehol nem találom az Edit mellett azt a lenyíló menüt.



2015. aug. 28. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor töltsd le ugyanúgy, mint bárki másét, például a clipconverter pont cc oldal segítségével.
2015. aug. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
aki tudja a választ az eredeti kérdésre, kérem az írjon
2015. aug. 28. 14:09
 3/9 A kérdező kommentje:
máshogyan nem tudom, mert nem tudok kiegészítőket telepíteni, é smegosztani meg nem akarom
2015. aug. 28. 14:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Az eredeti kérdésre válaszoltam, és nagyon szívesen.
2015. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, akkor pontosítok. Az Etit melletti nyilat hol találom? Vagy hogyan lehet hivatalosan letölteni a saját videómat? Kérem az válaszoljon, aki erre tudja a választ.
2015. aug. 28. 14:34
 6/9 anonim ***** válasza:
streampocket.com <-- ide berakod a linket és miután betöltött, azután jobklikkelsz és link mentése másként. Youtubeon nincs ilyen funkció, mert feltételezik hogyha fel tudtad tölteni akkor meg is van a file
2015. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dehát belinkeltem, hogy van ilyen funkció
2015. aug. 28. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
lefordítom: menj a videókezelőre és kattincs arra a 3 vonlara / pontra. legördül egy menü és ott van hogy download mp4
2015. aug. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne tökölj angol help-el, ne keresd az Edit melletti legördülőben, ne ragaszkodj mindenáron ahhoz,mert ugy nem fog menni, a bemutató video régi is és nem Mo-on alkalmazható az a módszer.

Fogadd meg, mit már javasoltak: a saját videodat is és a másét is töltsd le egy komoly ingyenes letöltővel. Sok van, én pl. ezt is használom (és a dolog meg van oldva)

[link]

2015. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!