Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a YouTube-on inkognitómódba...

Ha a YouTube-on inkognitómódba nézek meg egy videót, akkor sokkal másabb a lejátszó kinézete, mintha sima Google Chrome-ba nyitom meg. Hol tudom ezt beállítani, hogy a normál Google Chrome-ban úgy nézzen ki a YouTube lejátszó, mint az inkognitómódba?

Figyelt kérdés

Linekelek egy képet, hogy miről is beszélek:


[link]


Tehát ilyenre szeretném átállítani a YouTube lejátszómat.



2015. aug. 30. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem automatikusan átállt a Chrome-om ilyenre
2015. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem nem áll át. Majd megpróbálok egy Chrome újratelepítést, hátha az megoldja a dolgot.
2015. aug. 30. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt a beállítást egy süti tárolja

mivel az inkognitó bezárás után törli a sütiket, nem tudod beállítani, hogy egyből ilyen legyen

2015. aug. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Takarítsd ki a böngészőt. Az újratelepítés nem fogja megcsinálni. A sütiket kell kitakarítanod, gyorsítótárat stb. azután ugyanez lesz.
2015. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.


Sikerült megoldani a problémát, töröltem a böngészési adatokat és egyből megváltozott a kinézete a YouTube lejátszónak.

2015. aug. 31. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!