Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet visszaállítani a...

Hogyan lehet visszaállítani a régi YouTube lejátszót?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a régi YouTube lejátszót valahogy vissza lehet-e állítani? mert ez az új lejátszó ami most van, 1 forintot nem ér, egyszerűen szörnyű, borzalmas, a régi lejátszóval a hd videók is úgy mentek mint a kisangyal, ennél meg a 360p-s videók is úgy akadnak mint egy 100 éves trabant, én nem tudom hogy mi ez, de nagyon jó lenne ha valahogy visszalehetne rakni a régit... aki tud ebben segíteni, nagyon megköszöném

2015. aug. 14. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy.

Ha csak azota nincs valami youtube kiegesztio (firefoxhoz) amivel megoldhato.

2015. aug. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CspCsj ***** válasza:
80%

Nekem is nagyon akadozott.

Nem használok Chrome-ot, de szerintem ott nem tudod megcsinálni.

Firefox-ban kikapcsoltam a webm lejátszást és azóta nem HTML5-tel hanem flash-en keresztül folyamatosan játsza a videókat:

- címsorba: about:config

- belépés után a keresőbe: webm

- duplaklikk a media.webm.enabled mezőn, hogy false legyen (esetleg a media.encoder.webm.enabled mezőn is)

- Firefox újraindítása után próbálj videót lejátszani.

Ha nem válna be, ugyanígy visszakapcsolhatod.

2015. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Nekem tableten(win10) és asztali gépen(win10) is tökéletes. A tablet full HD és 1440p-s videókat is visz, asztali gép pedig 4k-t is.
2015. aug. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:
75%

#3:

A legtöbb tablet SoC (~CPU) hardveres VP9 dekódert tartalmaz, szóval azokkal általában nincs is baj.

De az Intel 3. generációs Haswell architektúrától is van már driver támogatás, meg nem túl régi nVidia és Radeon videókártyák is átveszik a dekódolást, szóval ez inkább ezek előtti processzoroknál/számítógépeknél probléma.

2015. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
CspCsj köszönöm a választ, ez működött :)
2015. aug. 14. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!