Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Doodle szavazó táblázat...

Ha a Doodle szavazó táblázat első sorában megjelenik a készítő neve, hogyan kell azt kitörölni?

Figyelt kérdés

Most először próbálok Doodle táblázatot készíteni. A "view example"-t kiválasztva készítettem egy táblázatot, baloldalon egymás alá kerülnének a nevek, a fejlécbe pedig több oszlopban témák, amiket lehet választani.

Az a gondom, hogy a név oszlopában első helyen megjelenik az én nevem. Hogy tudom ezt törölni? Én nem szavazok. Azt szeretném, hogy oda annak a neve kerüljön aki elsőnek választ eseményt és alá pedig a többiek.


Próbáltam kitörölni, de nem fogadja el. Az első lépésnél, amikor megadtam az adatokat, kér nevet és email címet. Viszont ha ott nem adok meg nevet, nem enged tovább.

Mi lehet a megoldás?


Előre is köszönöm a segítséget!



2015. szept. 1. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Mondjuk "X Y"-t írsz be névnek. Amúgy szerintem a példába csak azért teszi be, mert példa. Mondjuk a szavazás tulajdonosa szerintem látszani fog, szóval írd csak át a neved, ha titkos.
2015. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!