Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tényleg lehetetlen bekerülni...

Tényleg lehetetlen bekerülni nCore-ra?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék én is tagja lenni az oldalnak, de egyszerűen nincs olyan ismerősöm, aki használná, és tudna küldeni meghívót. Évek óta használom már a bitHUment (amit amúgy nagyon szeretek), de az utóbbi időkben rengeteg olyan film jött velem szembe, ami ott nem volt fent. Az lenne a kérdésem, hogy nem lesz mostanában ingyenes regisztráció vagy hasonló? Előre is köszönöm a választ!

2015. szept. 8. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem lesz. nCore-on pedig minőség van fent, mozis új dolgok ki vannak zárva. Sz@rokk@l nem foglalkoznak. Egy szintet megkövetel az oldal. Tehát ott türelmesnek kell lenned, minden fis-fost nem fogsz ott sem megtalálni. A filmekre is várni kell, mire lesz normális release...
2015. szept. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én úgy szereztem, hogy nem is akartam.... haverom meghívott régen...

(Aztán mivel közös accountot használtak még pár emberrel, ezért törölték, de voltam olyan kedves, hogy karácsonykor meghívtam őt is újra, mert lehetett meghívót küldeni..)

Most pedig van 1900 pontom, csak nem tudok meghívót küldeni, mert nem vagyok akkora torrenthuszár/prémium..

Gondolom, még sokan vannak így vele...

2015. szept. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Mit takar az, hogy a meghívó személy felelõséggel tartozik a meghívottért? Ha nem seed-el mi lesz?

Csak mert bekerültem én is 3 hete. Tag vagyok, több mint 400GB-ot töltöttem fel eddig. Szóval rám nem nagyon lehet panasz mivel aki meghívott 4 éve van fent és csak felhasználó.

De ez a személy aki kűltde nem csak nekem, hanem több munkatársnak (barátok is) elkűldte, de az egyik nem seedelt és kirúgták. De ugyanúgy fent van aki a meghívót kűldte.

2015. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia próbálkozni lehet én különböző fórumokon kértem meghivot 3 nap alatt ott volt a meghívóm a megadott email címemen még irta is az ncore hogy ha nem te kérted akkor hagyd figyelmen kivül és töröld...jó vicc!
2015. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 az úgy kemény, három hete kerültél be, Tag vagy, de a Tag ranghoz 26 hét kell.
2015. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Regisztrált:

39 hete

Az oldalon járt:

épp itt van

Helyezés:

185994.

Feltöltés:

421.3 GB

Pontok száma:

373

Aktuális feltöltés:

466.44 KB/s

Aktuális letöltés:

0 B/s

Feltöltött torrentek:

0 db

Torrent hozzászólás:

6

Fórum hozzászólás:

0


Igen bocsi, egy 9-es lemaradt. :) Tehát 39.

2015. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ha ilyen kemény vagy a kérdésemre is válaszolhattál volna egyúttal abban a hozzászólásban! :)
2015. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérdésedre? Elvileg nem te tetted fel, ha mégis, nem tudom minek kell kamu kérdést feltenni. Nem keménység volt, csak fura volt hogy 3 hete regisztrált már Tag, nem írtam volna semmit ha 39-et írsz. ;)
2015. szept. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólásom első felét visszaszívtam, nem szóltam. :DDD
2015. szept. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fizetsz valakinek prémiumot és kapsz meghívót. Én is tudnák küldeni ha prémiumom lenne, de sajnos nincs. Ha fizetsz prémiumot, (minimum fél évesre kérek pénzt) akkor meghívlak. Írj üzit ha érdekel.
2015. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!