Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állitsam ujra be a...

Bikemano kérdése:

Hogyan állitsam ujra be a wifi routerem?

Figyelt kérdés

A tgenap kihuztam a laptopomból a netkábelt, visszadugtam beirtam a felhasználó nevem és jelszavam (PPPOE hálózat), de nem lett netem, kihuztam a hálózati kábelt a routerből, beköttem direktbe a laptopba és van netem, de a routeren keresztül nincs net és nem enged be a router beállitásokba ( [link] Már benyomtam a router reset gombját, beköttem direktbe csak a routert a laptopal hálózati bákel nélkül, de semmi, nem tudok bemenni a beállitásaiba, hogy ujra konfiguráljam, pedig a routeren kigyul az összes led...

Mi lehet a gond? Kérlek segitsetek, fontos lenne, köszönöm előre is!



2015. szept. 9. 06:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ehhez minimum a router típusát illett volna ideírni!


".. benyomtam a router reset gombját, beköttem direktbe csak a routert a laptopal hálózati bákel nélkül..."


Ha reset után nincs összekötve hálózati kábellel a router a géppel, akkor hogy akarod konfigurálni?

2015. szept. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul vagy van dhcp vagy nincs. Érdemes ilyenkor fix ip-t beállítani...
2015. szept. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Router tipusa TP-link TL-WR740N, összevolt kötve hálózati kábellel a router és a gép, csak a routerbe nem köttem be mellé pluszba az internetet!
2015. szept. 9. 13:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és van dhcp
2015. szept. 9. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha így nem sikerül, akkor kuka:


[link]

2015. szept. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem én ezt a leirást, már csináltam nem is egyszer, de most hiába irom be a 192.168.0.1 a böngészőmbe nem jelenik meg a router beállitásai...

A hálozatnál meg ugy jelzi, hogy nincs internet tehát a kis piros x.. Mintha a gépem nem észlelné a routert, tehát a routerbe be megy a jel, a routerböl meg nem jön el a gépig valami tiltja vagy nem engedi, régebb ip volt riva a gépembe és akkor csinálta ezt, de most ilyen nem áll fenn.... mit tegyek ?

2015. szept. 9. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!