Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom használni a...

Miért nem tudom használni a WIFI-t? (R209 MiFi router, Vodafone)

Figyelt kérdés

Ma jött meg a R209 MiFi router szerettem volna kipróbálni/ használni. Annyira nem vagyok járatos az ilyenekben.


Odáig el jutottam, hogy beletettem a SIM kártyát a R209 MiFi router-be és beletettem az aksit is, feltöltöttem, majd bekapcsoltam a router-t. A "használati utasásban" azt irja, hogy első használatkor LEHETSÉGES kéri a PIN kódot, és LEHETSÉGES kéri a SIM kártya aktiválását, de "igy ez nem feltétlen jelenik meg" szóval bizkodtam nem jelenik meg, de a PIN kódot kérte meg is adtam neki. Aktiválást nem kérte, de nem is tudom, hogy kellene aktiválni. Hogy tudnám aktiválni, ezt a netes SIM kártyát? Hiába kapcsolódok a netre semmit nem hoz be csak a Vodafone-nek valami oldalát, ahol irja a státuszt, hogy "Bontva". Ebbe a router-be pl. van hely microSD-nek is, de nekem nem adtak hozzá, igy gondolom azt nem kell bele tennem.


Tud valaki segiteni?



#Wi-Fi #Vodafone #aktiválás #R209 MiFi router
2015. szept. 9. 15:48
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Nekem is ugyanez a problémám, ma jött meg a készülék.


Neked esetleg sikerült megoldanod?

2015. okt. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Persze sikerült. Hívd fel a vodafone tudakozót és aktiváld a sim kártyát. Utána kb 1 óra és működött.
2015. okt. 14. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!