Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem mutatja mobilon a...

Miért nem mutatja mobilon a messenger, hogy "kézbesítve", ha tudom, hogy volt fent FB-n az illető? Úgy mutatja csak, hogy "elküldve".

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! Írtam egy srácnak üzenetet, vagyis visszaírtam és a mobilomon az FB messengerben úgy mutatja, hogy "elküldve"- az az üres karika pipával, de ha jól tudom, ha már valaki megkapta az üzenetet, de még nem olvasta el, akkor úgy kellene mutatnia, hogy "kézbesítve"- azaz szürke, nem üres kör pipával. Na de láttam, hogy az illető volt fent FB-n, mégsem úgy mutatja a messengerben, hogy kézbesítve, gépen az FB-n nem mutatja, hogy elolvasta volna az üzenetet. Megkapta az üzenetet vagy sem? Vagy a messenger a mobilon csak akkor mutatja úgy, hogy "kézbesítve", amikor a mobilon bekapcsolja a wifit? Vagy akkor is ha nincs bekapcsolva a mobilon a wifi, tehát nem kap értesítést messengeren keresztül ha írt valaki, de viszont facebookra bejelentkezik?


Lehet, hogy bonyolultan írtam le, de nem tudtam hirtelen másképp, azért remélem valaki megérti mit szeretnék tudni. Tehát most akkor megkapta az üzenetet csak valahogy mégsem mutatja messengeren keresztül úgy, hogy megkapta volna?...



2015. szept. 11. 23:19
 1/2 anonim válasza:
79%
Nekem így mutatja mindig egy embernél, de megkapja attól az üzenetem és visszaír :/
2015. okt. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de én úgy vettem észre nekem akkor csinálja ezt,hogy csak annyit ír hogy elküldve, ha az illető akinek küldöm, gépen,weben van fent. Olyankor mindig ezt mutatja mielőtt elolvasná.

Ha telefonról van fent,akkor jelzi úgy hogy kézbesítve.

2016. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!