Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom beállítani...

Hogyan tudom beállítani Facebookon, hogy az egyik ismerősöm ne láthassa a másik ismerősömet, és annak a kiírásait az én üzenőfalamon?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van valaki aki az ismerősöm akar lenni viszont a két ember nem kedveli egymást és addig nem akarom bejelölni amíg ezt be nem állítom mivel nem szeretnék civakodást ebből!

Tehát mindketten be lesznek jelölve mégsem látják egymást sem egymás bejedzéseit!


2015. szept. 12. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudod beállítani, hogy konkrétan csak egymást és egymás bejegyzéseit ne lássák nálad. Olyat tudsz, hogy ne lássák az ismerőseidet, illetve hogy mások ne tudjanak írni az üzenőfaladra.
2015. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát ha letiltották egymást -vagy csak az egyik- akkor már nem látják a másik tevékenységeit. egyébként elvileg nincs ilyen beállítás.
2015. szept. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!