Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Olyan letöltős oldalakról...

Olyan letöltős oldalakról ahol csak egy darab fájlt lehet letölteni de ki kell előtte tölteni egy "kérdőívet" meg lehet úgy kerülni hogy nem töltöm ki azt a dolgot csak simán letöltöm?

Figyelt kérdés
A Napokban letöltöttem egy RAR fájlt ami le van kódolva azonban volt mellékelve egy szöveges dokumentum is amiben egy letöltési link volt a jelszóhoz. Azonban az egy ilyen oldalra vezetett ahol ki kell egy ilyen baromságot tölteni ami annyit takar, hogy kijön egy egyszerű kérdés nyilvánvaló válasszal és utána automatikusan átvezet egy oldalra ahol meg kell adni a telefonszámod majd küldenek egy sms-t hogy küldjek nekik vissza én is egy sms-t... De mivel nem vagyok ennyire hülye ezért szeretném megtudni, hogy ezt ki-e lehet kerülni valahogy?

2015. szept. 17. 13:01
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:

Nem lehet megkerülni mert az eredeti letöltés NEM is létezik!

Az ilyenek mindegyike kamu pénzkicsaló cucc

Gonbdolom valami "hack" féleséget akartál leszedni, amik igazából nem is léteznek, csak ilyen SURVEY-eknél ötsz ki

Inkább ne kísérletezz, rengeteg ilyen-olyan cuccot reklámoznak

amihez meg nem kell SURVEY, és EXE, az meg tuti hogy vírus/kémprogram

2015. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából nem hacket szedtem le hanem a Dead Space 2-őt de nem tudom jelszó nélkül kicsomagolni és a jelszót pedig erről a kamu oldalról lehetne megszerezni.
2015. szept. 17. 14:11
 3/4 Neuhauser László ***** válasza:
Szedd le máshonnan (pl torrentről) és menni fog ilyenek nélkül
2015. szept. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt is torrentel szedtem le csak nem egy népszerű oldalról (legalább is én nem ismertem eddig) és ez volt az egyetlen amit seedeltek is. Jóformán 2 órám ráment, hogy találjak egy működőképes letöltést, mindenhol csak az 1-es és a 3-mas volt fent, meghívós torrent oldalhoz pedig nincs hozzáférésem. De most találtam még egyet remélem ez már működni fog.
2015. szept. 17. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!