Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a következő...

Mi a véleményetek a következő oldalakról, alkalmazásokról? Tartalmukról, emberekről, akik használják?

Figyelt kérdés

Facebook

Twitter

LinkedIn

Pinterest

Tumblr

Instagram

Snapchat

Deviantart

4chan

wattpad

whisper

we heart it

tinder

reddit



2015. szept. 9. 12:10
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

egyiket se hasznalom sose


whisper nek jo neve van


emberekrol? aki internetet hasznal vagy e-mail t annak is lehet emiatt negativ vagy pozitiv vonasa?

2015. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Facebook: Minden internetező ember fenn van rajta nagyjából, nincs vélemény.

Twitter: Fangirlöknek meg hírességeknek van.

LinkedIn: Ha dolgozol, elmegy.

Pinterest: Hipstereknek való meg akiknek jó a kézügyességük.

Tumblr: Fangirlök meg social justice warrior-ök, akiktől a hideg ráz.

Instagram: Szép emberek vannak rajta.

Snapchat: Tinédzserek használják csak.

Deviantart: Néhány gyöngyszemen kívül nincs sok tehetséges ember.

4chan: Bronyk meg "nice guy"-ok.

wattpad: Nincs vélemény.

whisper: Paranoid lettem tőle, hogy milyen dolgokra képesek az emberek.

we heart it: Ugyanaz, mint a Pinterest.

tinder: Vagy meleg, vagy élőben nem tud ismerkedni.

reddit: Enyhe 4chan.

2015. szept. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Facebook: mindenki, de főleg reklám meggy

Twitter: kevesen használják, jó közösség

Snapchat: rengetegen, páwák, és ribik, vagy csak a vicces filterek miatt pl én

Wattpad: ,,írók" vagyis annak képzelik magukat, bár van pár jó sztori,de akkor már inkább Merengő

Insta, Tubli, We❤it: el lehet vele lenni. Szép kepek, idézetek

Tinder: *khm...nem akarok csúnyát írni*

2016. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Facebook: Manapság minden embernek van Facebookja, még a nagymamáknak is. Hasznaos kapcsolatteremtés szempontjából.

Twitter: A legtöbb amerikai használja (főleg a hírességek), a magyarok kevésbé. Pl én nem szeretem

Pinterest: A legjobb almkalmazás a világon! Bármilyen témában kereshetsz képet, találsz egy csomót. Táblákat állíthatsz össze, az ízlésed szerint.

Tumblr: Sok tinilány használja, de én nem vagyok oda érte. Persze sok szép és inspiráló kép van fent.

Instagram: Ez is olyan népszerű, mint a Facebook, de kizárólag a képekről szól, amit imádok benne. Csak az az egy hibája van, hogy nem lehet képet letölteni.

Snapchat: Mostanában nagyon menő és felkapott alkalmazás, pedig nem tud semmi különlegeset. A legtöbb tini minden nap használja.

WeHeartIt: Nagyon szeretem, olyan, mint a Pinterest. Rengeteg képet találhatsz rajta. Legfőképpen lányok használják.

A többit nem ismerem...

16/L

2016. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Facebook: fiatalok és idősek is fent vannak, nem tudok véleményt mondani, talán csak annyi, hogy jó kapcsolattartás céljából

Twitter: Én is fent vagyok de nincs letöltve a telefonomra és egy éve használtam utoljára mert nem nagyon érdekel mi van fent,maximum azért mennék fel újra mert rajta van egy imádott énekesem

LinkedIn: Nemismerem

Pinterest: Jó oldalnak tartom tele inspirációval

Tumblr: Háát nem akarom a tumblr felhasználókat egy emberként tekinteni, de a többség ezen a platformon depressziós, érvágós, öngyilkosságot érdekló fiatal(nem a fiatalokkal van bajom, hiszen én is az vagyok)

Instagram: Imádom, szinte minden nap rajta vagyok

Snapchat: Ezt is imádom és szerintem jó, hogy egy idő múlva eltűnnek a képek és jaa

Deviantart: Nemismerem

4chan: Nemismerem

Wattpad: szerintem nagyon jó platform, néha találok jó könyveket de már ellepték az ilyen mocsok tartalmú írások

Whisper: Szintúgy nemismerem

We Heart It: Már régebb óta rajta vagyok (kb 2-3 éve) de kitöröltem, most újra felmentem rá és szerintem egy kicsit jobb, mint a Pinterest

Tinder: Akik nem találnak párt a való életben azoknak biztos jó de én még nem próbáltam és nem is akarom

Reddit: Hallottam róla de igazából nemtudom ez mi is.

Tudom, hogy három éves kérdés de lehet valakit most is érdekel ez a kérdés:D

2018. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!