Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagram kérdések. Akik...

Instagram kérdések. Akik nagyon értenek hozzá ezek milyen értesítések?

Figyelt kérdés

xy felvett téged egy csoportba( milyen csoportok vannak ott? még nem láttam ilyen)

xy fényképet szeretne küldeni neked(ismét csak kamillázok)

feliratkozást stb értem de ezeket az értesítéseket nem és inkább rá sem megyek..az ismerőseim között sem tapasztaltak ilyent(akiket megkérdeztem)


2015. szept. 19. 11:19
 1/3 A kérdező kommentje:

mivel nem tudom jogsértő lenne-e ezért a nevüket és képüket kitakartam..de így néz ki az értesítés

[link]

2015. szept. 19. 11:29
 2/3 anonim válasza:
Ez az ú.n "instagram privát". Ahol, az emberek privátba vagy egy bizonyos csoporttal szeretnének megosztani valamit. Ezt megtalálod, ha rámész a hírfolyam oldalra és jobb oldalon a sarokban van egy "+" jel. Lehet ha már nem is fogod látni, mert legtöbbször törlik is pl. a csoportokat, mivel azért hozzák őket létre, hogy minél több ember bekövesse őket! Remélem tudtam segíteni :-)
2015. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ..értem már..szóval csak felakarják hívni magukra a figyelmet..
2015. szept. 25. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!