Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a lent...

Mi a véleményetek a lent felsorolt a youtubeos nevekről?

Figyelt kérdés

mkpresents

csakmester

the mk(bár ez koppintás a the vr től)

all day game

trollfater

kevin gameplay videói

Márkus

MK gameplay és javitás(javítás alatt ezt értsd:pl:gta iv sechlauncher hiba javitása vagy más hibák javítása)

MK


2015. szept. 19. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ismerem, és szerintem ez így jó. Nagyon erős túlkínálat van ugyanabban a kategóriában, és szerintem már nincs helye egy milliomodik gameplayernek, hacsak nem tud valamiben mást mutatni mint a többiek. De az a jellemző hogy ezek a nevek nem ismertek, magukban magyarázzák azt hogy semmi szükség rájuk.


Próbáltam rákeresni a nevekre, és nem jött össze. "the mk" érdekelt volna mennyire majmolnak, de Google sem segített.

2015. szept. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezeket én találtam ki
2015. szept. 19. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Szüleidtől nem kaptál elég figyelmet, hogy ilyenekkel próbálkozol?
2015. szept. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ez a kérdés ugyanazt jelenti mintha véleményt kérnél valakikről?

Az eléggé tipikus amikor már befutott embereket akarnak utánozni nem csak stílusban, viselkedésben és tartalomban is. Elég szánalmas lenne még a nevet is "ellopni" és más hátán felkapaszkodni.


A youtubos név amúgy a csatorna neve is, úgyhogy bármi amiben szóköz van nem jó, és eleve hosszúak és túl konkrétak. A témaválasztás amúgy nem szerencsés, mert kismillió gameplay van, és az ilyen "mester" "troll" szintű nevek egyből belövik hogy 12-14 éves korosztályról van szó, akiknek még (és már) nincs helyük a Youtube-on, olyan szinten teleszemelték az oldalt az ilyen játékos-csatornákkal.

Ha nagyon akarod, csináld ha jól esik, de esélyt nem kapsz arra hogy kitörj a tömegből ilyennel.

2015. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!