Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ismertek pókerből megélő...

Ismertek pókerből megélő magyar átlagembereket?

Figyelt kérdés
A ti ismeretségi körötökre gondolok nem sztárokra . Meg lehet élni belőle . Van aki elárulta a titkát?

2015. szept. 20. 21:45
1 2
 11/20 anonim válasza:

Kedves 10-es a pókerstarson 90% a szerencse.

És elég furcsa, hogy minden asztalnál van egy aki akármire all in-el nyer. :) Ha állandóan 8-as 3-as, 4-es 10-es meg ilyen lapokra all in-el, akkor is ő nyer meg minden all int.

Elég gyanús. :)

2015. okt. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha gyanús neked, az azt jelenti hogy nem látod át a póker matematikáját és nem érted a valószínűségszámítást.
2015. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

:)

130-as intelligenciával rendelkezem, és fejben simán megoldok egy bonyolultabb másodfokú egyenletet is.

De biztos igazad van, nem értek ezekhez a dolgokhoz.

Annak olyan nagy a valószínűsége, hogy 100 leosztásból amikor a flopp előtt all inel egy Ász pár olyan lapok ellen, hogy 7-es kettes, vagy Dáma 6-os, a Pókerstarson 95-ször kikap az Ász pár.

2015. okt. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az ászpár még a legszarabb 72 ellen is csak 80%-ot hoz. Tényleg nem értesz hozzá.
2015. okt. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

80%-ot jól írtad. :)

De Pókerstarson 5%-ban nyer az ász pár. :)

Az valahogy nem 80% :D

És mielőtt kötekednél, hogy sok leosztásnál jön csak ki ez a 80% arány, pár 10 ezer leosztás lejátszottam pokerstarson, szóval valahogy nem egészen jó az, hogy KB 5%-ban lehet nyerni ász párral. :)

2015. nov. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Elmèletileg egyforma arra az esèly ,hogy a 7 2 bejön vagy az AA , a gyakorisága is más
2016. márc. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Abban egyetértek hogy a Pokerstars-on tényleg elég furcsa leosztésok vannak de ha megnézed az a legnagyobb póker terem és a legtöbb emeber ott játszik na most akkor mennyi leosztás van egy perc alatt? xD engem is irrtál mikor lemákolnak de viszont én is szoktam mákolni úgy hogy nem leszek annyira ideges mint amikor kezdtem 2012-ben ilyen a pokerstars egyszer fent máskor lent de én nem tudnék másik teremben játszani mindig is a poekrstars volt a favorit és mostanában elég sokszor kértem kifizetést persze ebből a 20-40$ ból nem tudnék megélni mert ugye kéne legalább pár száz $ os kezdő tőke hogy tényleg tudjak normálisan profitot termelni de annyim meg nincs és mire 10$ ból annyit csinálnék az elég sok idő lenne hogy ha csak 1.50 vagy 3.50$ os 9fős SnG on játszanék. A zoom on is van amikor nyerőszériám van de legtöbbször utánna nagyon megnő az esélye hogy amit nyertem azt el is bukom.. Én mindenképp az egy asztalos SnG ket ajánlom am Fricirics is azokon tolta ő Supernova Elite szintű volt és a pókerből élt meg de már régóta nem hallotttam róla mondjuk nem is néztem az intellipokeren xD
2016. jún. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked hogy a leülős asztaloknál profitot tudsz elérni én ott csak buktam ahányszor leültem ,a tornákhoz meg már nincs türelmem hogy 3 óra játék után max visszakapom a fél dolláromat vagy nyerek egyet . Nekem valami pénzkereső stratégia kéne...
2016. jún. 27. 18:16
 19/20 anonim ***** válasza:

"Elmèletileg egyforma arra az esèly ,hogy a 7 2 bejön vagy az AA , a gyakorisága is más"


Nem egyforma rá az esély, a 72-re jóval magasabb. Több 72 kombináció van, mint AA, ugye 72-ből 4x4 van, vagyis 16, míg AA-ból csupán 6.

2,66-szor nagyobb az esély arra hogy 72-őt kapsz mint AA-t preflop.


Amúgy nem nagyon ajánlom az sng-t, egy behatárolt kis burok, rengeteg reggel. Ha sng-zel, akkor max HU, Omaha, vagy spin n' go-t játssz, azokon még lehet nagyobb pénzt is keresni szerintem.

2016. jún. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
3 éve vagyok PokerStarson. Szerintem semmiképp nincs manipulálva. Aki így hiszi, az nem tudja feldolgozni, hogy léteznek profik is, és szeretnek ott játszani. Persze estem már ki kézbe ászpárral, sőt, ász király fullal is. De! Amíg hosszútávon magas győzelmi esélyt játszok meg, addig stabilan nyerek 10ből 8-9x, és persze 1-2x vesztek. Mármint hosszútávon. Ez matek. Szerencsének azt nevezzük, amikor olyan nyeri a leosztást, akinek alacsonyabb volt a győzelmi esélye. Ebből következik, hogy az kevesebbszer fordul elő hosszútávon. És nem lépek le csak azért, mert valaki fogott már kártyát az asztalomnál. Inkább szintre hozom magam a jobb ellenfelekhez, újra meg újra
2022. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!