Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Confast WR 150 repeater. Hogy...

B.Bunkó kérdése:

Confast WR 150 repeater. Hogy kell konfigurálni? Csak számitógéppel lehet? Már használták, resetelni kell? Arra a jelre kell csatlakozni amit erősiteni akarok? Vagy más wifin is belehet állitani?

Figyelt kérdés

2015. szept. 23. 20:00
 1/7 CspCsj ***** válasza:

Ajánlott reset-elni (reset gombot nyomd legalább 10mp-ig)

- konnektorba dugod

- WiFi-n, vagy LAN/Ethernet kábellel csatlakozol hozzá

- belépéskor alapértelmezett név és jelszó: admin és admin

- Repeater módot válaszd középen

- kiválasztod az kiterjeszteni/erősíteni kívánt router-t

- megadod, hogy milyen néven szórja tovább a jelet, illetve a WiFi-jelszót az alap-router-hez és alul Connect gomb

Kész.


Forrás:

https://www.youtube.com/watch?v=ZlY_ieS-8F8

2015. szept. 24. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Ugyanugy csináltam mindent,ahogy leírtad,de olyan mintha nem észlelné a routert.igaz hogy messze van a router de telefonnal rátudok csatlakozni,akkor gondolom repeaterrel is,gondolom erősebb az antennája mint a telefonnak.vagy nem?
2015. szept. 25. 08:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Wifin miért nem tudok rácsatlakozni?/új repeater/
2015. szept. 25. 08:47
 4/7 A kérdező kommentje:
A kezelő felületen milyen jelszót kér a routerét?vagy jelszót kell beállitani a confasthoz??mert én nem a routerét irtam be,hanem a comfasthoz csináltam egy jelszót!ez a baj mi?
2015. szept. 25. 09:05
 5/7 CspCsj ***** válasza:

Nem feltétlenül erősebb az antennája. (ha occsó volt, akkor inkább átlagon aluli)

Meg aztán lehet, hogy a konnektor van eldugott helyen. (tedd mellé a telefont - ott mit mutat)


WiFi hálózat látszik és úgy nem tud rá csatlakozni, vagy nem is látszik?

Ha telefonnal csatlakozol, és elírtad a csatlakozáshoz szükséges WiFi jelszót (alapértelmezésben szerintem nincs, de LAN kábellel csatlakozva nem is kell), akkor a telefon WiFi beállításainál töröld a kapcsolatot (hosszan nyomva > Hálózat elfelejtése) majd próbálj újra csatlakozni. (esetleg reset-eld a repeater-t is)


Alapvetően kétféle jelszó merül fel:

- az eszközhöz csatlakozásnál (Hálózati kulcs/WiFi jelszó)

- az eszköz beállításait védő jelszó vagy név/jelszó (ennek eléréséhez először csatlakozni kell az eszközhöz, majd általában egy adott IP címet írni a böngészőbe)

2015. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Laptoppal üzemeltem be.látta a routert csak nem tudom milyen jelszót kér,/angolul van/a csatlakozott routerét vagy nekem kell csinálni egy jelszót a repetearhoz?Láttam egy videót telefonnal üzemelték be,én próbáltam látja a repeatert a telefon jó a jel is de nincs net.Nem tudom beirni az ip cimet hogy bejöjjön a kezelő felület.Nem volt olcsó.8 ezer.Mi az a VPN kapcsolat?Lehet széttaposom az egészet a p...ba:-)
2015. szept. 26. 15:14
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi.CspCsj!megoldottam tablettal csatlakoztam rá ,de nem mindegy milyen böngészőt használsz.Google chrommal

l bejött:-) :-) :-) :-) :-) köszi a segitséget,

2015. szept. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!