Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A gmail elsődleges e-mail cím...

A gmail elsődleges e-mail cím megváltoztatása hogy működik (mostanában)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy a gmail elsődleges e-mail cím megváltoztatása hogy működik? Találtam rá régebbi kérdéseket válaszokkal még 2012-2013ból, de azóta megváltozott az egész és mintha megint elrejtették volna nagyon a dolgot, hogy véletlen se találjam meg... support.google.com-os válasz nem jó, ott vagy hülyén van leírva, vagy tévesen, mert nem találom azáltal továbbra sem... alap bejelentkezett gmail képernyőről valaki légyszi írja le lépésről lépésre, hogy mit kell csinálni! Köszi! :)



2015. szept. 29. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Accountban lehet megváltoztatni.

Jobb oldalon, a fogaskeréknél Fiók.

2015. szept. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahol ott van a fiók neve, azt nyisd meg, Fiók, ott tudsz belépni az Accountba. Mindent ott módosíthatsz.
2015. szept. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

emberek... tudom, hogy azt hiszitek, hogy ezzel segítetek, de nem segítettetek.... :D

ezért írtam, hogy "lépésről lépésre" plíz!

mert tényleg lehet, hogy ott szúrja ki a szememet, de NEM találom, hogy hol kell... ezért legyetek olyan szívesek és a gomb/menüpont pontos megnevezésével LÉPÉSRŐL LÉPÉSRE írjátok meg nekem legyetek oly szívesek! :) ha én ilyen egyszerűen megtaláltam volna, hogy jaj, fogaskerés és akkor beállítások, nem írtam volna ki a kérdést :D köszi ;)

2015. szept. 30. 07:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Belépsz a böngészőből a webes postafiókodba.

A jobb oldalon fent ott van a fiók neve, pl yyyxxxx@gmail.com

Ezt megnyitod (egérrel vagy tapipaddal)

Kis ablakot látsz, ott van benne a BAL oldalon: Saját fiók

Ezt megnyitod.

Fiókkezelés és védelem

Alul, jobb oldalon: Biztonsági email-cím

Kis nyillal megnyitod és tudod módosítani.

Érthető voltam?

2015. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia! igen, köszi, megtaláltam :)
2015. okt. 1. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!