Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Erre van valami megoldás?

Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval albérletbe vagyunk 4en...ne kérdezzétek milyen a net mert nem értek hozzá, csak annyit tudok hogy a router az az egyik srác szobájában van. A többiek (tehátt hárman) wifin keresztül használjuk a neten. Nos valaki mindig vagy filmet tölt vagy neten játszik ...és nincs erre valami beállítás amivel be lehet állítani hogy a netet mindenki egyformán kapja ? Hogy ne az legyen hogyha valaki tölt vagy filmet néz, akkor a többieknek meg alig legyen nete, mert idegesítő :/ Bocsi, hogy nem tudtam leírni professzionálisan, csak ilyen fogyi szinten de hát bevallom , nem értek hozzá :D Szóval aki tud valami tanácsot azt nagyon szépen megköszönném :)

2015. szept. 29. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Router típusától függ, hogy mit lehet és mit nem.
2015. szept. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
okés de azt hol tudom megnézni ? mert most ezzel a válaszoddal nem lettem előrébb (persze köszi szépe, hogy legalább írtál, de nekem megoldás kell)
2015. szept. 29. 23:21
 3/3 anonim ***** válasza:
leolvasod a router aljáról..
2015. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!