Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek ellenőrzik a facebook fiókját? Sms- ben rá kérdeztem az illetőre, mert rá mentem a profiljára és a következőt irta ki: Content not available

Figyelt kérdés
Azt irta még sms- ben, hogy nemtudja meddìg fog ez az állapot tartani és másik profilt meg nem akar csinálni. Nem fura ez egy kicsit? Hozzá teszem korábban jól el beszélgettünknem volt semmi gond.

2015. szept. 30. 23:19
 1/5 A kérdező kommentje:
Persze nem magától írt nekem sms-ben hanem énvettem észre, hogy nem tudok hozzá szólni már a hozzá küldött üzenetekhez. Szóval engem hírtelen érintett.Higgyjek neki?
2015. szept. 30. 23:22
 2/5 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat!
2015. szept. 30. 23:23
 3/5 anonim válasza:

Most a napokban volt valami üzemzavar a FB-n. Nem akkor írta ki neked?


Egyébként meg persze, ellenőrzik a profilokat. Ha olyant teszel föl, kapásból törlik is. Ismerősöm azt a videót tette fel, ahogyan összevarrták a sérülését, le is szedték központilag nagyon hamar.

2015. szept. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem. A mai nap este vettem eszre. Tegnap még beszeltünk ja és az illető nem az igazi nevén volt fenn.
2015. okt. 1. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:
neked állította be direkt hogy te ne láthasd ? nem feltűnő hogy az egyik napról a másikra? talán nem van valakije csak előled akarja titkolni?!!
2015. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!