Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretném hogy a számítógépem...

Dakarimaszk kérdése:

Szeretném hogy a számítógépem ne látszódjon a wifi router DHCP listában! Láttam már ilyet valahogy meg lehet csinálni. Amit láttam ott csak a wifi listában szerepelt a számítógép, név nélkül csak a mac adrest írta ki. Hogy lehet ne megcsinálni?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 11:46
 1/6 pinkpancser ***** válasza:
A DHCP-t állítsd be kisebb tartományba pl 192.168.1.100-192.168.1.254 a gépednek pedig adj egy statikus címet ezen kívül.
2015. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel csak az a baj, hogy nem férek a Routerhez, ( egyéb okok ) Csak a saját gépemen tudok beállítani valamit, ha így ez lehetséges. Esetleg valami hide dhcp progi?
2015. okt. 3. 18:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a lényeg , hogy a számítógépem ne legyen látható a router DHCP listályában.
2015. okt. 3. 19:15
 4/6 pinkpancser ***** válasza:
Megpróbálhatsz fix címet adni a gépnek. Úgy vagy látszik vagy nem. Egy próbát megér.
2015. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam fix ip címet adni, de csak félig jön be. Csatlakozik a routerhez ha beírom a jelszót, de nem megy a net és sárga háromszög jelenik meg lent a térerő ikonnál...

Minden választ értékelek és köszönök!!

2015. okt. 4. 15:59
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma :)
2015. nov. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!