Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Rendeltetek már az Emag-ról?...

Rendeltetek már az Emag-ról? Tényleg ingyenes az utánvétes házhozszállítás?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha azt írják, akkor az.
2015. okt. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
romaniaban ingyenes, valoszinu a magyar reszen is.
2015. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 P.O.C. ***** válasza:

Amit az emag forgalmaz, azt mind ingyenesen szállítja.

Meg kell nézni mindíg, mert az emagon vannak olyan termékek is, amit az emag hirdet, de egy másik cégtől származik. Ilyenkor fizetős a szállítás.


A múltkor volt valami pen drive akció 990 Ft volt egy 4 GB -os nomame, rendeltem belőle egyet, és ingyen hozták futárral. Csodálkoztam is, hogy éri ez meg nekik. Már a szállítás is többe kerül.

2015. okt. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) én is memókártyát rendeltem, ennél olcsóbban nem láttam máshol. Én csak örülök :)
2015. okt. 8. 14:49
 5/6 szántóvető ***** válasza:

ne örülj korán.én is ram-ot néztem és megkérdeztem az ügyfélszolgálatukat,ezt írták(szép helyesírással:)

"Jó napot kívánok,


Az eMAG álltal forgalmazott termékekre ingyenes házhoz szállítás vonatkozik. A partnercégeink termékeire van postaköltség. Ez a termék nem eMAG-os ezért van rajta szállítás is.


További szép napot."

tehát nekem nem volt szerencsém,mondjuk mikor kosárba raktam a terméket ott már kapásból fel volt tüntetve 990pénz szállítási díj gyanánt.(így hát rendeltem a jófosásról használtan mer az óccsóbb.)

2015. okt. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen, rendkívül kényelmes az emag, mindaddig amíg nem kerül sor garanciális ügyintézésre. Nekem egy pen drive döglött be kb 3 héten belül, amit 3x jelentettem be szervizelésre 2 heten belül, mert egyszer nem jöttek ki hogy elvigyek, majd a harmadik héten a fogyasztóvédelem megemlitese valamilyen érdekes módon beinditotta a folyamatot.


Azota eltelt meg 3 hét, semmiféle választ nem kaptam, hogy most tulajdonképpen mi van az elkuldott hibás termékkel.



Szóval nagyon kényelmesen meg lehet velük szopni:(

2015. okt. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!