Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véletlenül feltelepedett a...

Gyapjas Józsefné kérdése:

Véletlenül feltelepedett a gépemre az ask.com nevű angol oldal. Az informatikusom elvileg eltávolitotta, de érdekes módon csak rajta van a gépen, uj lap nyitásakor . Egyébként a gépen nincs fent. Hogy lehet igy eltávolitani? Vagy mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Le töröltem a Mozillát, igy is próbálkoztam vele, van még 3 fajta böngésző fent, azokról is próbálkoztam ujra letölteni a mozillát, hátha igy eltünik az ask.com, de sajnos ugyan ugy ott van uj lap nyitásakor:(

Remélem tud valaki segiteni nekem.

Köszönöm előre is!



2015. okt. 10. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
háát format c , jobb nem jut eszembe.
2015. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg ezzel: [link]
2015. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is a vezérlőpult/programok hozzáadásánál meg kell keresni (ha ott van), és el kell távolni.

A böngészőben meg kell nézni, hogy a kiégészítők között ott-van-e. Onnan is le kell szedni, majd visszaállítani a kezdőlapot.

Ezután futtatni kell egy malware keresőt, pl a Malware bytes-t.


Ha ezekután sem sikerült megszabadulni tőle, akkor futtatni kell egy remover programot.


[link]

[link]


Végső soron uninstallal törölni kell a firefoxot. Törölni kell a könyvtárait a C:\Appdata\local és Roaming könyvtárakból is. Utána ismét letölteni, és újratelepíteni.

2015. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!