Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom letölteni az...

Hogyan tudom letölteni az Adobe Flash Playert közvetlenül?

Figyelt kérdés

A hivatalos módszer nem működik, mert a [link] oldalról letölthető flashplayer19_ha_install.exe indítást követően hibaüzenettel bezárja magát.

XP-t használok.


2015. okt. 12. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:
A vegyek új gépet és tegyek rá új windows-t válaszokat is tökéletesen megérteném, de legyetek kedvesek mellőzni. Köszönöm szépen! :)
2015. okt. 12. 19:32
 2/8 anonim ***** válasza:
xp-s verziót töltötted le? milyen hibaüzenetet ír ki?
2015. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt kiválasztod a saját operációs rendszered, és böngésződ, és az ahhoz tartozó verziót töltöd le.

[link]

2015. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Adobe Download Manager has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.


A hibaüzenet többi része nem másolható, képet pedig ide nem tudok egyszerűen betenni.


Igen, próbáltam az egyéb verziókat, ugyanaz a végeredmény.

Szoftverbázisból is próbáltam leszedni korábbi verziókat, vagy ugyanez a hibaüzenet, vagy elindul a telepítő (letöltő) és lefagy.


A fentiek miatt gondoltam, hogy nem letöltőprogram kellene, hanem a már letöltött, telepítésre váró Flash. Már ha van ilyen...

2015. okt. 12. 19:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, teljes XP újratelepítés után is ugyanez a helyzet. Akkor tűnt amúgy fel, amikor pár hónapja még a csapból is azt folyt, hogy sürgősen telepítse mindenki az új Flasht... na kb addig frissült.
2015. okt. 12. 19:50
 6/8 A kérdező kommentje:

A hibaüzenet:


[link]

2015. okt. 12. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez az Internet Explorerhez (ActiveX) való:

[link]


Ez a Firefoxhoz (NPAPI):

[link]


Ez meg Operához/Chromiumhoz (PPAPI):

[link]

2015. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tökéletes, köszönöm szépen! :)
2015. okt. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!