Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Myvipet mikor törlik?

Myvipet mikor törlik?

Figyelt kérdés

ha valaki elfelejtette a jelszavát,vagy valami?

van egy barátnöm aki nem tudott belépni ,csinált ujjat és eztmár nem használja .Rólam van fent egy kép amit nem akarok h több ember lásson.Letöröltethetem?vagy mi tudnék csinálni?


2010. márc. 16. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt tudsz nekik írni. Én is így vagyok amúgy, írtam nekik, (kell hozzá személyi, vagy diák másolata) azt is küldtem, de nekem nem csináltak semmit..:S

2010. márc. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, azt hozzá teszem, hogy én évek óta várok, hogy töröljék, és kb egy hónapja írtam nekik.
2010. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ha a barátnömé a myvip akkor is törlik?vagy a képet legalább?
2010. márc. 16. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát kérjen új jelszót, ha meg nem sikerül, akkor kérd meg, hogy ő irjon nekik. Ha be tud lépni akkor meg le tudja szedni a képet.
2010. márc. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát de nem engedi belépni:S
2010. márc. 16. 19:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Első vagyok meg a többi:D Én írtam nekik ügyfélkapun és kitörölték a vipet. Nem kell belépni ahhoz, hogy az ügyfélkaput használd, ez nyilvánvaló.. Ott van a link, nyissa meg a b.nőd, és ott van bal oldalon, hogy Belépés és ott arra katt, hogy egyéb. Én is arra kattintottam. Írja be az email címét amin regisztrált. A személyijét, diákját, vagy útlevelét (stb.) szkennelje be vagy fényképezze le és ott alul be lehet tallózni. Hamar visszaírnak, és kitörlik.
2010. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!