Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon valamilyen jó név...

Facebookon valamilyen jó név ötlet az oldalamnak?

Figyelt kérdés
Elég sikeres sminkes a feleségem, ezért gondoltam csinálok neki egy facebook oldalt. Nekem is van pár ötletem, de azért jöhet még, hátha van valakinek jobb (a legtöbb ismerősünk, aki vállalkozó, csinált magának oldalt, ezért az ötlet).

2015. okt. 18. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sikeres sminkes, akkor elég a teljes neve, pl. "Kovács Andrea sminkes", hiszen már így ismert.
2015. okt. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sikeres, akkor a nevéről talán feilsmerik... Bár én bevallottan egyszerűen nézem a világot meg a fészbúkozókat is.

De adot itppet, ha csak ez kell:

"Adolf Hitler Arcmegváltoztató Iroda és Nyári Tábor.

Félemelet, balra a folyosó végén.

Ugyanitt friss uborka és padlizsán kis tételben is kapható!"

2015. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Egy oldalon találtam egy kis ötletbörzét erre:

- Ha lehet, akkor legyen rövid.

- Ha nincs is magyar jelentése, akkor is legyen könnyed. Pl. néhány magyar applikáció nevétől a falnak tudnék menni.

Ne írj fel 5 névnél többet, mert a sok közül nem tudnál választani. Ettől még persze eltérhetsz az 5-től.

- Érdemes megkérdezni mást? A Te céged? Igen. Akkor dönts te! A legtöbb ember úgy szereti a vállalkozását, mint a kisgyerekét. A cégedet imádni fogod, így válassz nevet hozzá.

- Játssz a szavakkal, Írj fel többet, tedd össze őket, vegyél el belőlük…

+ extra tipp: Ha ezek mind nem jönnek be, vagy nagyon egyedit akarsz, akkor próbáld ki, hogy a billentyűzetre ráteszed a kezed, és egy betűvel eltolod, és úgy írod be a neved. Ebből új ötleteket jöhetnek.

2016. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!