Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A blog.hu oldalon hogy érem...

A blog.hu oldalon hogy érem el az admin felületet, miután beléptem? Hogyan szerkeszthetek és publikálhatok új bejegyzést, stb?

Figyelt kérdés

Más blog oldalakon belépek, és megtalálom az admin felületet: ahol szerkeszthetek új bejegyzést, illetve a régieket láthatom...


A blog.hu-ra belépek és egyszerűen nem találom ezt a funkciót!!!


2015. okt. 21. 20:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Belépés után a "saját címlap" látható. De innen nem tudok tovább menni. Hol található "az új bejegyzés szerkesztése"??????????????
2015. okt. 21. 20:28
 2/3 edemmester ***** válasza:
Jobb felül találod a blogjaidat tartalmazó lenyíló listát a felső fekete sávon. Nyisd le, majd klikk benne a blogod nevére.
2015. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ, de nem jutottam előrébb... :/

Tudnál róla képernyőmentést csinálni, mert én akárhogy nézem, nem találok ilyet. Pedig van blog és vannak bejegyzések is rajta...de admin felületen egyszerűen nem bírom megtalálni. Wordpress és más blogokon semmi gond. De ez a blog.hu eléggé ....



Küldtem Neked privát üzenetet is.


Köszi a választ előre is!

2015. okt. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!