Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Melyik a a legjobb blogszolgál...

Pink07 kérdése:

Melyik a a legjobb blogszolgáltató? Amire pénzt is lehetne éldozni, domain. Stb.

Figyelt kérdés
Ez érdekelne engemet, hogy melyire érdemes kiépíteni egy blogot, a blogspot-ra, vagy másra. Melyiknek vana legjobb kezelőfelülete, melyikre lehet, jobb chate.. stb-ket rakosgatni. És melyiknél érdemesem domain nevet venni, hogy hivatalos legyen. .:DD
2012. márc. 21. 17:07
 1/7 A kérdező kommentje:
pontosan nem tudom, mi ez a domain, ezt is leírhatná valaki... :D
2012. márc. 21. 17:08
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem ajánlott a blogspot és egyebek. Tölts le wordpresst, regelj bármelyik ingyenes tárhelyre, tedd fel a wp-t, aztán a newhosting.hu-n rendelj domaint.


A domain (.hu, .com, tehát a top level domainek): [link]

2012. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd, nálam csinálhatsz egy blogot, írj privátot.
2012. márc. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem. :D


de ilyenkor nem a számítógépemet nem kapcsolhatom ki?


Ugy értve egyfolytában be kell kapcsolni?

2012. márc. 21. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, hanem egy szerverre feltöltöd és az megy folyamatosan, ha írsz privátot tudok segíteni. ;)
2012. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél hulladék tárhelyekkel, meg CMS rendszerekkel szórakozni akkor a blogspot a legjobb megoldás. Oda tehetsz ki adsense-es reklámokat is meg mindent, elég jól testreszabható, szóval én azt ajánlom.
2012. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!