Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi problémával küzdök és...

Wifi problémával küzdök és remélem itt találok segítséget! Van valakinek ilyen tapasztalata, vagy ötlete a megoldásra?

Figyelt kérdés

Adott egy UPC Wi-Free internet. A Laptopommal (LenovoG500) szépen tudtam használni. Egyik nap délelőtt használtam, egy órára kimozdultam vele, de nem neteztem, és mikor hazaértem már nem akart csatlakozni. Újra beállítástól kezdve a windows újratelepítésig minden megvolt, amit a lehetséges fórumokon válaszként olvastam, illetve mások véleményét kérdeztem ezzel kapcsolatban. De SEMMI! Konkrétan döngölőst táncolnék ezen a sz@ron. Telefonon, másik laptopon tökéletesen működik. Csatlakozáskor a küldött 34, majd nulla, a fogadott 418. cmd-ben minden parancsot végigjátszottam. A hardver is és az illesztő is újra rakva, frissítve, ping-re nincs válasz, stb. Csatlakoztatva állapotban van, de "nincs internetkapcsolat". Kíváncsian várom a hozzászólásokat!Felhasználói név, jelszó rendben.

Minden eszköz müszik. Beállítás gyanús a dolog nekem. Tűzfalak kiiktatása is megvolt.



2015. okt. 23. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem upcs netem van így nem tudom hogy pl a router beallításaihoz hozzá férsz-e? gondolom próbáltad már újra indítani a routert.Esetleg a laptom netkártyája nem rázódott ki vagy hurcibálásnál nem sérült tehát más hálózatra rendesen fellép?
2015. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs hozzáférésem a routerhez, minden automatic. :) Más eszközről gond nélkül fel tudok csatlakozni. Persze a UPC Wi-Free-nél előfordul olykor, hogy többször is próbálkozni kell, mert valami gebasz van a "mátrixban", de ez sajnos nem az.
2015. okt. 23. 19:13
 3/5 A kérdező kommentje:
A helyzet annyiban változott, hogy lakáson kívűl felcsatlakozik gond nélkül. A lakásban viszont nem. A jelerőség kiváló a lakásban és mégsem.Lakáson kívűl a 2-es erőségnél is gond nélkül ugrik. Érdemes egy wifi jelerősítőt beszerezni? Az érdekes az, higy semmilyen új eszköz nincs a lakásban. Társasházban lakom egyébként.
2015. okt. 25. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy jel erősítő csak rontana a helyzeten szerintem. Először is azt rá kell kapcsolni a fő routerre de mint mondtad nem lehet hozzá férni a beálításaihoz így nem tudom hogy hol tudnád a másikat rácsatlakoztatni. Én egyébként valamilyen interfernci zavarra gyanakszom abbol hogy kint felmegy bent viszont nem nincs sok 2,4ghz-s router vagy eszkoz a közelébe?
2015. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert lehet hogy zavarja a laptopod az interferencia és egyszerűen képtelen a jel feldolgozására
2015. okt. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!