Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Cisco epc3925 (Telekomos)...

Cisco epc3925 (Telekomos) modem wifi jelén hogyan tudnék erősíteni?

Figyelt kérdés
Csak a másik szobába megyek át a laptoppal vagy az okostelefonnal és már nem látja a modemet. Tudnám valahogy erősíteni a jelet a modemen? Esetleg egy router bevonásával?
2015. okt. 25. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:

WIFI jelerősitő/jelismétlő eszközzel.


[link]

2015. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi, utána fogok nézni. Már a tabletes kérdésemnél is nagyon hasznos választ adtál, szóval köszönöm a segítséged. Gondoltam, ha már megveszem a tabletet, legyen rendben a wifi is. :)

Egy ilyen jelerősítővel az én amatőr szintemen is el fogok tudni boldogulni? Úgy értem: nem igényel speciális programozást, beállítást, csak összedugom és dolgozik magától, vagy esetleg kellenének hozzá komolyabb számtech-es ismeretek is?

2015. okt. 25. 09:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Komolyabb ismereteket nem igényel, ugyanúgy be kell állítani mint egy routert.


Használni még nem használtam, de józan paraszti logikával az erősítőnek csatlakoznia kell a routered wifi-jéhez, tehát be kell állítani benne a routered wifi jelszavát. Utána szntén be kell állítani az erősítőn egy védelmi szintet, illetve jelszót, és innentől fogva már az erősítőhőz is tudsz csatlakozni. Gondolom adnak hozzá használati útmutatót, ami részletesen leírja a beállítását.

2015. okt. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!