Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi kabeles internet?

Digi kabeles internet?

Figyelt kérdés

Be szeretnem kotni a digi500 nevezetu internet csomagot (500 / 200 Mbps). Csak lattam hogy vannak feltetelek a csomagban

DIGINet 500:

Intel i5 processzor (2 magos) 2,5GHz, vagy ezzel egyenértékű

RAM: 4GB HDD: SATA 3 - 7200 RPM

Gigabites hálózati kártya


Neken Asus FM2A55-M alaplapom van amiben sajnos nem tudom milyen Lan kartya van. HDD az jo 500GB 7200RMP iletve 8GB ramom van (4x2GB). Viszont Elszeretnem osztani 3 fele az internetet amire egy TP-Link Routerem (TL-WR340GD)

Megfelelo az alaplapom illetve a reouter betudja fogadni a 500 / 200 Mbps. adatforgalmat? HA nem akkor menyi az amit masodpercenkent betud fogadni es melyik internetet kene megrendelnem? Illetve az en szamitogepem Gigabites lan kartyaval rendelkezik?



2015. okt. 26. 15:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Az alaplapomnak megkaptam es Gigabites Lankartya van benne. Ez jo de ha (500 / 200 Mbps) internetet kotok a routerre akkor elbirja befogadni es tovabitani 3 szamitogepre?
2015. okt. 26. 15:59
 2/5 P.O.C. ***** válasza:

A PC -d tökéletes lesz hozzá, a routered viszont nagyon karcsú ehhez a csomaghoz. Csak 100 Mbps -os switch van benne és azt se tudja teljesen kiszolgálni.

Valami komoly Gigabites AC -s routerre lesz szükséged.

2015. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Segitsegedet kerhetnem ebben a problemaban? Sajnos ehez nem igazan ertek
2015. okt. 26. 16:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve milyen digi kabeles internet ajanlott ehez a routerhez amit teljesen kitud hasznalni?
2015. okt. 26. 16:14
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Egyiket se, a legkisebb csomag is 100/50 Mbps-os (ha jól látom), már ahhoz sem elég.
2015. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!