Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok csatlakozni az...

Nem tudok csatlakozni az internethez. Mindennel próbálkoztam, amit ismerek. Adatok: Dell Inspiron 3521, WIN7 64bit A további infó a részletekben! Miért nem megy?

Figyelt kérdés

Tünet: Tegnap még csatlakozott a wifihez, ma nem.


Windows üzenet:


"A windows nem tud csatlakozni a .... hálózathoz, mivel a vezeték nélküli hálózati adaptert eltávolították. Helyezze vissza az adaptert és próbálkozzon újra a csatlakozással."


Hiába kapcsolgatom ki-be az adaptert (fn+F2) semmi. Látja a hálózatot, de nem csatlakozik hozzá.


"A windows nem tudott csatlakozni a következőhöz: ..."


(Hibaelhárítás semmit se csinál.)


Újraindítás semmit sem segített.


Már próbáltam a NETSH WINSOCK RESET-et, de továbbra is semmi. Visszaállítottam a gépet egy működő pontra, de az sem segített.


Valakinek van tippje, hogy mi a hiba és a megoldása?



2015. okt. 26. 14:43
 1/2 anonim válasza:

Ugyanilyen laptopom van, :) karácsonykor lesz 2 éves. Egyszer a winyo elszállt belőle garanciával kicserélték. Azóta semmi baja.


----------> Próbáltál más wifi-re rácsatlakozni?

Próbáld meg telefonnal rákapcsolódni ha avval sem megy a wifi a rossz , ha mobillal megy akkor a laptop wifijével van valami.

2015. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Telefonról simán megy, szerintem a laptopnál nem stimmel valami. Most például a semmiből újra elkezdett működni a wifi...


Nem értem, mert semmi sem jelezte, hogy baj lenne, a gépre is vigyázok. Az én gépem 3 éves, hardver hiba (még) nem volt.

2015. okt. 26. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!