Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ethernet kábel nincs bedugva,...

Ethernet kábel nincs bedugva, pedig be van dugva. Internet sincs a gépemen, de egy idő után csinál internetkapcsolatot. Valami tipp?

Figyelt kérdés
Először elkezdi a kis piros x-el jelezni majd átvált rendes net ikonra, majd megint vissza x-re. Folyton azt irja hogy kísérlet a hítelesítésre, majd egy bizonytalan idő után lesz rendes hálózat.

2015. okt. 28. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy a rendszer hibás,vagy az internet kábel ment tönkre.
2015. okt. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pinkpancser ***** válasza:
ADSL? Mert rossz modemnél tapasztaltam ilyet. Másik géppel próbáld ki.
2015. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem a kábel mehetett tönkre mert a gépet átvittem egy másik kábelhez és ott minden rendben volt viszont ide hoztam egy másik gépet aminél szintén ugyan ez a hiba van.Viszont észre vettem azt hogy a kábelben lévő szálak más sorrendben vannak mint a másik kábelben nem tudom , hogy ez okozhatja-e a problémát.
2015. okt. 29. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!