Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » #facebok! Ha gyakran nézem az...

#facebok! Ha gyakran nézem az adatlapját, első közé kerülök nála a "kit ismerhetek? " fül alatt?

Figyelt kérdés
Tehát ha van valaki, aki nem az ismerősöm, de én pár naponta ránézek az adatlapjára...

2015. nov. 1. 21:37
 1/9 A kérdező kommentje:
* #facebook :D
2015. nov. 1. 21:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenről nemtudok. :D
2015. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak van valami algoritmus, ami alapján sorba rendezi az embereket... vagy azok kerülnek előre, akik engem néznek gyakran?
2015. nov. 1. 21:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van benne valami. Legalábbis, nekem is dobott fel olyan embert, akit egyszer-egyszer megnéztem, de nincs egy közös ismerősünk sem. Ilyen alapon fordítva is működhet....
2015. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fordítva nem működhet, mert nem szerezhetsz tudomást semmilyen módon a téged látogatókról. Sosem volt ilyen, nincs és nem is lesz, mert az adatvédelmi szabályok tiltják ezt az oldalnak is; így az oldal sem gyűjt, főleg nem oszt meg veled ilyen információkat.


Mindenféle következtetés a látogatóidra csak spekuláció vagy átverés (például a legtöbbet kommentelő tagot megvizsgálja egy alkalmazás, majd azt írja hogy ő a legaktívabb látogató - kamu).

2015. nov. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amióta feltettem a kérdést, azóta direkt rákattintottam többször is egy random csaj profiljára, akit látásból ismerek, az egyetemen több óránk is egy helyen van (tehát a telefon bejelentkezési adatai alapján is betehetné előre a fb az elsők közé), vannak. Közös ismerőseink is. Mégsincs ott :) Szerintem annak ellenére, h a facebook szerint nem tárolják a profil látogatottságával kapcsolatos adatokat, eben a formaban talán mégis.
2015. nov. 3. 10:32
 7/9 anonim ***** válasza:
A látogatás és látogatottság nem ugyanazt jelenti.
2015. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 stevevai válasza:
idő hiányában csak röviden, főleg az 5/7 válaszára. Sokan kérdezték már hogy meg lehet e tudni ki nézte meg a face adatlapodat és sokak határozott válasza hogy ez lehetetlen. Hát nagyon rosszul tudják, mivel egy egyszerűen feltelepíthető alkalmazás engedélyezésével pontosan megtudhatod hogy kik mikor és hányszor nézték meg az adatlapodat. Sokan ismerik ezt az alkalmazást de azok közül sem mindenkinek sikerül a telepítés de az nem a szoftver hibája. Az alkalmazás neve amit csak a GOOGLE CROM történő BEJELENTKEZÉS-BŐVÍTMÉNYEK követően lehet telepíteni,ott is a TOVÁBBI BŐVÍTMÉNYEK LETÖLTÉSE OTT A KERESŐMEZŐBE BEÍRNI HOGY Facebook profile view notification ,majd hozzáadás engedélyezése. Átugrasz a közben nyitott Facebookodra és ott nyomsz egy frissítést a CRTL+F5 lenyomásával. Vársz! pár perc múlva kapsz egy új mezőt a kezdőlap és az ismerősök keresése között amire az lesz írva hogy VIZITOR. Ezek után mindenről tudni fogsz fényképpel dátummal hogy ki mikor hányszor nézte meg az adatlapodat. Ha valami nem megy esetleg privátban kérdezz
2015. dec. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos azért van tele negatív kommentekkel, legrosszabbra értékelve mert olyan jó... hülyeség, nincs alkalmazás ami kimutatja, legfeljebb olyan ami úgy képes kommunikálni böngészőn keresztül, hogy azokat a tagokat jeleníti meg, akiknek szintén fel van telepítve.


A facebook nem fogja megmutatni a látogatókat, így az a program ami azt ígéri hogy a nem létező adatból neked valamilyen létezőt csinál, az minimum csúsztat, vagy szimplán kamu.


Van olyan ami a nevedben posztol és átveszi az irányítást a fiókod felett, úgyhogy ismeretlen programot futtatni ami hatásvadász tartalommal hirdeti magát, kicsit gyanús.

2015. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!