Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay csomag rendelési probléma?

Ebay csomag rendelési probléma?

Figyelt kérdés
Rendeltem 12 tárgyat egyszerre,egy időben,majdnem mindet más eladótól.A kérdésem az lenne,hogy egy csomagban fog-e érkezni vagy pedig több külön csomagban? Azért lenne fontos ,mert nem adtam meg pontos címet(utca,házszám) Csak az országot,várost,irányítószámot és a nevemet.Ilyenkor megőrzi a csomagot a posta és személyesen át vehetem,vagy ilyenkor mi a teendő?

2015. nov. 2. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha más eladóktól rendelted, miért érkezne egy csomagban? Az eladóknak semmi köze nincs egymáshoz!


Írj nekik egyesével üzenetet, amiben megírod a pontos címed, hogy oda küldjék a dolgot. Ha még nem adták fel a cuccokat, akkor át tudják írni a címet. Ha már feladták, akkor a posta valószínű vissza fogja nekik küldeni, mivel nem tudja a megadott cím alapján kikézbesíteni a csomagokat. Név, város, irányítószám alapján nem tud beazonosítani. Több azonos nevű ember is lakhat egy irányítószám alatt. Ennyi nem elég.

2015. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

fogalmad sincs mit csinalsz de rogton berendelsz 12 targyat, te aztan tudsz....


az ebay egy piac, ahol kismillio elado arulja a cuccat

az egyik lehet hogy Kinaban van a masik meg a szomszed faludban, termeszetesen mindenki kulon fogja postazni a cuccot


mivel fizettel? paypallal? Mert akkor a Paypalnal a regisztracional megadtad a cimedet, ugye? Na, az ebayes eladok a Paypalra regisztralt cimedet hasznaljak nem az ebayeset. Ha a Paypalon jo a cim, oda kuldik. Ha nem jo a cim, a postas nem tudja kezbesiteni es ebben az esetben a feladonak visszakuldik a csomagot. Te meg majd jossz es megint kiirsz valami buta kerdest, mert nincs csomag es mert keptelen voltal elolvasni a hasznalati utasitast, pedig szep szines erteto magyarul van irva!

[link]

2015. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ebay-esre küldték nem a paypal-osra... ott jól volt megadva.
2015. nov. 3. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha rendelünk valamit,akkor ezek alapvető dolgok,hogy szerepeljenek!

Név,Ország,Írányítószám,Megye,Város,Utca,Házszám!

Ha falun laksz és ismernek,akkor ott a postán érdeklődj,ha városba nem hinném h ott marad a csomag, hisz mivel bizonyítanád hogy a tied,ha se utca név,se se házszám nincs rajta?

Másik ha külön eladótól rendeltél,életbe nem fogják a 12 cuccot egy boritékba küldeni..mégis mit gondolsz?

2015. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ebay-esre küldték nem a paypal-osra. - mar tobb tucat termeket adtam el az eBayen, en nem is tudom mas cimre kuldeni, mint ami a Paypalon regisztralva van. (vagyis tudnam, de ahhoz at kell irni a mar alapertelmezett beallitast amit nem fogok)


ha a Paypalon a pontos cimed van megadva, akkor az elado a Paypalon levo pontos cimedre fogja a termeket postazni, nem pedig az ebayen levo hianyos cimedre


volt olyan vasarlom, akinek lanyos neve volt, pl. little_princess es kiderult, hogy egy oreg foszer volt, mert a postazasnal a Paypal megmutatja a pontos nevet/cimet es rakerestem kivancsisagbol a feszen es megtalaltam

vagyis nem szamit milyen neve/cimmel vagy az ebayen, a fizetesi nev/cim szamit

2015. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!