Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC free wifi: jogosult...

UPC free wifi: jogosult lennék rá de a környéken ahol dolgozom egyetlen UPC-s sincs. Akkor ennyi volt az "nagy" egész országot behálózó free upc wifi?

Figyelt kérdés

UPC-s vagyok otthon. A melóhelyen ami tök máshol van, a wifi scanner egyetlen UPC-s hálózatot se mutat, még non free-t se.

ÉS azért a melóhely se a Holdon van: Bp XIX.


Akkor ennyit a „nagy” agyonreklámozott egész országot behálózó upc free wifiről? A környéken netet a digi, t-online szolgáltat.


2015. nov. 4. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Oszinten, Digi helyett te vennel UPC csomagot 20xannyiert? Na latod.
2015. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Őszintén? vennék, sőt veszek.

Otthoni címemen lenne digi is.

Kell a halálnak. Nagy majom módra belemásztam a digi telefonba, és agyamat eldobtam. Fél évig volt, előtte 30 évig matávos vezetékes vonal, de a fél év alatt több technikai probléma és zűr meg túlszámlázás volt mint a matávosnál 30 év alatt.

Kell a halálnak digi.

2015. nov. 4. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!