Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore torrent, hogyan is van?

Ncore torrent, hogyan is van?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra, ha töltök le torrentet nCoreról, akkor azt írja, hogy "Peerek keresése 0,0%" és itt megáll. Gondoltam az uTorrenttel van a baj, de újratelepítés után még mindig fenn áll ez a hiba.

Szétnéztem az nCoreon, hogy mi lehet a baj és kiderült, hogy Hit 'n' run figyelmeztetést kaptam, melyben ez áll:

"Sajnálattal értesítjük, hogy mostantól 30 napon keresztül letöltésmegvonásban részesülsz, mivel meghaladtad a rangodnak megfelelően engedélyezett hit 'n' run mennyiséget 24. hónapja."

Ez pontosan mit jelent? Nem igazán értek az informatikához, eddig semmi probléma nem volt vele, most ez mi lehet? A visszaosztással van a baj? Ha igen, akkor azt hogyan kell végrehajtani? És mennyi ideig tart?


2015. nov. 5. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalon nincsle/feltoltesi arany, hanem meg van szabva, hogy mennyi ideig/mennyisegig kell visszatolteni egy-egy letoltott torrentet.

Te ennek nem tettel eleget.


Ha meg nem torolted a korabbi letolteseket a kliensbol, akkor csak hagyd futni es feltolt magatol.

2015. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nCore-t nem csak letöltésre kell/lehet használni. El lehet benne olvasni a szabályzatot is. Minden kérdésedre kimerítő választ kapsz.
2015. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából én a fájlt havonta törlöm kb. Addig hozzá se nyúlok, mindig írta, hogy seed-el.
2015. nov. 5. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Az "Aktivitás"-ban nézted az nCore-on, vagy csak a kliensben tartottad szemmel? Valamikor csak elnézhettél valamit. A Staff nem szokott ok nélkül büntetni.
2015. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a 30 nap tiltás akkor "jár", ha ötnél több alkalommal követi el valaki. Valamit nagyon benézhettél...
2015. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy ahogy újratelepítették a gépem le lett törölve pár alkalmazás és egyszerre több, mint 5 torrent volt rajta, azt pedig nem töltötte még vissza?!
2015. nov. 5. 16:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az könnyen előfordulhatott. Ezért kell az nCore > Aktivitás menüjáben figyelemmel kísérni, az a hiteles. Elolvastad a Wiki-t? Egyértelmű.
2015. nov. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!