Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell mukodo internet...

Hogyan kell mukodo internet kapcsolatot letre hozni?

Figyelt kérdés
UPC-s vagyok. A mai nap folyaman ujratelepitettem a szamitogepemet,windows xp-t telepitettem ra ugy hogy kozben be volt dugva a modem a gepbe.miutan a telepies befejozodott,jo volt minden kiveve hogy a szamitogep fel sem ismerte a bedugodt modemet.pedig a modem mukodik hiszen wifi pl ugyanugy van,sot meg a upc-s telefon is mukodik. Tehat nincs internet kapcsolat a szamitogepen.mit tegyek? Hogy oldjam meg ezt a problemat? Hogy kell letrehozni internet kapcsolatot a szamitogepen,ha az a windows telepitesnel nem hozza letre magatol?

2015. nov. 5. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Toltsd le az alaplap- halokart a driveret es - vagy dobd ki az xp-t, frissits akar linuxra de ne eroltesd azt az elavult lassan 15 eves oprendszert.
2015. nov. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az mi? Es hogy frissitsem ha nincs netem?:D

kidobnam en szivesen csak ez most egy alkalmi gep es hat nem igazan birja el a win7et se...

2015. nov. 5. 17:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyarto oldalarol letoltod pl telora es arrol atteszed gepre vagy megkersz valakit. Laptopodhoz valot ethernet / wlan driver kell, ami vezerli a halokartyat.
2015. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megprobalom koszonom:)
2015. nov. 5. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!