Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy honlapról kitiltottak,...

Ha egy honlapról kitiltottak, de egy másik helyről újraregisztrálok, rájöhetnek hogy korábban már tiltva lettem?

Figyelt kérdés
Szóval mondjuk ha egy honlapra az itthoni gépemről voltam regisztrálva, de tiltva lettem, és egy másik helyről (akár egy távoli városból), másik internetről regisztrálok oda, majd belépni már az itthoni gépemről lépnék be újra mindig, akkor rájöhetnének így hogy én vagyok az? Ugyanaz akit kitiltottak korábban, csak más helyről regisztrálva.
2015. nov. 9. 18:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem a Gyakorikérdésekről van szó egyébként
2015. nov. 9. 18:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze. Ha a tiltást tudták figyelni IP alapján, akkor nyilván a bejelentkezést is.
2015. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyankor jelezne nekik valami, hogy egy tiltott IP címről léptek be, vagy lehetne szerencsém és nem vennék észre?
2015. nov. 9. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!