Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen rendeltem ajándékba...

Ebayen rendeltem ajándékba egy tokot (miután megjött 2hónapra rá adtam ajándékba), hibás volt és ugye csak akkor derült ki mikor nem tartotta rendesen a telefont és lötyögött. Többi lent?

Figyelt kérdés

írtam is üzenetet annak akitől rendeltem reagált is (úgy tűnik hogy segítene megoldani a gondomat) viszont valamit kér, amit nem teljesen értek?! Hol tudom ezeket megnézni? mert már 20 üzenetet írtam neki hogy nem tudom miről beszél, azt sem hogy ezeket hol találom, magyarázza el, de kicsit sötét szegény (és én is ezek szerint de még sosem kellettek ezek az adatok nekem), úgy hogy örülnék ha valaki tudna segíteni.

1.:Ezt írta először:

Dear buyer,

Have you changed your buyer ID.I couldn't find you by this buyer iD.Maybe you can offer me other information? (Hát én ugyan mióta regisztráltam nem változtattam meg semmiféle adatot sem PayPalon sem eBayen, úgyhogy ezt nem is értem...

2.:the receiver name or transaction ID? Na most mi az hogy receiver name? A rendes teljes nevem eBayen? És a transaction id? Az gondolom az a szám, amit a rendelés alatt találok?! például: Cartoon Cat Ear Soft Silicone Rubber Case Cover For Apple iphone 4 5S 5C 6+Plus

( 131409758043 ) <-------- ez????


2015. nov. 10. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

amikor ebayen rendelsz, mindig kapsz egy ertesito emailt, hogy hello vettel xy-t

azt az emailt tovabbitsd az eladonak, abban benne lesz minden: a vasarlas datuma, a termek pontos neve, a listazasi szam, az osszeg, meg a te email cimed, amivel az ebayre regisztraltal


amugy 2 honap utan semmi kotelessege nincs szobaallni veled, ugyhogy en nem fuznek hozza remenyeket

2015. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!