Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBayen mivan akkor, ha rendelt...

EBayen mivan akkor, ha rendeltem valamit (és ki is fizettem ugye) és eltűnt az előzményekből?

Figyelt kérdés
Mi van akkor ha rendeltem valamit, nézegettem az előzményekbe (Purchase history) miket rendeltem, minek-mikor jár le a szállítási ideje, és amit rendeltem az már nincs ott! Ilyenkor mi a teendő? Nem olcsó dologról van szó, jó lenne legalább az árát visszakapni?

2015. nov. 11. 20:50
 1/4 Pelenkásfiú ***** válasza:

Hány napja rendelted?

A szürke sáv (Orders) alatt közvetlenül vannak szűrők. Lehet, hogy csak azon kell módosítanod. Nálam pl. olyan is van, hogy "Hidden". Lehet, hogy csak véletlenül elrejtetted a rendelést.

2015. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem volt olyan eset, hogy törölte magát a felhasználó, és kaptam egy e-mailt az Ebay-től, hogy "The listing you're interested in is no longer available".

Innentől kezdve már csak olyan lehetőséget adott, hogy az Ebay-nek írhattam, ha problémám volt.


De ha teljes egészében eltűnt a termék a listából, az nem tudom hogyan történhetett.

2015. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem,de azért mert ebay kitiltota az eladót.és rendben megjött ettől függetlenül a termékem
2015. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
minden esetre kíváncsi leszek, köszönöm az infókat, segítségeket. rengeteget rendelek úgy hogy nem tudom kaptam e olyan emailt. valami rémlik, hogy volt már ilyen, hogy no longer available, de talán megkaptam a terméket akkor. Azóta pedig rendeltem máshonnan most ilyet. max lesz belőle 2 :))) de ahogy néztem emailt se kaptam, tehát lehet csak egyszerűen elfelejtettem megrendelni( csak akartam )
2015. nov. 13. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!