Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik ez a megoldá...

Miért nem működik ez a megoldás? Úgy csinálom ahogy le van írva mégsem működik (Torrentáthelyezéses probléma)

Figyelt kérdés

Az eredeti probléma:

Utorrenten egy áthelyezett fájlt hogy találtatom meg?


Például ha a gép is újra van rakva ,akkor a torrentek minden része törlődik a gépből a utorrenttel együtt. Valahogy meg lehet vele tláltatni, de ez működik olyan torrentnél amit akkor indítok el , tehát 0-ról kezdi a letöltést, de nekem megvan az egész fájl amit le fog tölteni?


A megoldás:

Töltsd be a torrent fájlt a kliensbe, de ne indítsd el.


Jobb klikk a torrent fájlon, a lenyíló menüben haladó/letöltés helyének megadása. Utána ugyanitt kényszerített újraellenőrzés.


Másik megoldás hogy ugyanazzal a mappaszerkezettel visszamásolod az anyagot a jelenlegi alapértelmezett letöltési helyre, és szintén kényszeríted az újraellenőrzésre.



2015. nov. 14. 17:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Hiába csinálom meg, ugyanúgy elkezdi keresni a peereket és elkezdi letölteni
2015. nov. 14. 17:14
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:

Én is tapasztaltam ilyet. Valószínűleg jogosultsági problémák miatt nem veszi be csak úgy egyszerűen a régi fájlokat. Eredetileg a uTorrent telepítési mappája a saját felhasználói mappába kerül. Win 7-nél Users vagy Felhasználók/Név/AppData/Roaming/uTorrent. Ha megnézed az előzőleg beállított mappákban -torrentek helye + letöltött fájlok helye - és rámész az egyik fájl tulajdonságait (jobb gomb Tulajdonságok > Biztonság) és a jogosultságoknál hozzáadod a "Mindenki" -t és teljes hozzáférést engedsz. Láthatod, hogy eredetileg egy másik felhasználó -egy szám és karaktersor jelzi- birtokában volt. Ezt mindkét mappánál meg kell csinálni, amit a program használ. Mint említettem, a torrent mappa és az állományok mappái. Ha privát oldalról töltesz, akkor a futó program Tracker fülén, hozzá kell adni a trackert (ez nálam üres volt az utólagos hozzáadások alkalmával, mert 3 géppel ezelőtti 2012-es állományokat is hozzáadtam) és a passkeyed, mert az azonosít téged. A tracker után a hosszú karaktersor. Minden fájlnál ugyan az. Kimásolod a torrent tulajdonságaiból.

Remélem ezek megoldják a gondot, de úgy hiszem ez okozza.

2015. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!