Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-on 1Hitn'run torrent 1...

Ncore-on 1Hitn'run torrent 1 warn-t ér, vagy 5 Hitn'Run ér 1warn-t?

Figyelt kérdés
Kicsit idétlenül fogalmaztam meg, de annyi a lényeg, hogy most 6 Hitn'Run-om van, viszont csak 3file van a gépemen, szóval 3-at biztosan kapok. Az 3warn-t fog érni, vagy 1-et? Mert a mostani szabályrendszer szerint 3után kitiltanak...

2015. nov. 16. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
5Hitn'run=1 Warn ha felhasználó vagy,ha kevesebb a Hitn'run akkor nem kapsz semmit.
2015. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Nem kapsz warnt Hit'n'Run-ra, ha több Hit'n'Runolt torrented van a hónap végén, mint amit a rangod megenged, letöltés megvonásban részesülsz. Olvass utána a wikiben, de ki is másolom ide neked:


Első 3 alkalom: 3 nap letöltés megvonás

4. alkalom: 15 nap letöltés megvonás

5. alkalom: 15 nap letöltés megvonás

Több mint 5 alkalom: 30 nap letöltés megvonás


Az alkalmakat úgy kell érteni hogy ahányadjára túllépted a rangodnak megfelelő mennyiséget. Magyarul ha 3 db. Hit'n'Runolt torrented lenne a hónap végére semmi büntetést nem kapnál, warnt főleg nem, még felhasználó rangúaknak is max. 5-öt büntetlenül lehet Hit'n'Runolni.

2015. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már volt szabályzatmódosítás, és 3warn bann-t ér.


De köszönöm a válaszokat

2015. nov. 18. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt értem hogy 3 warn bannt ér, én azt írtam, hogy Hit'n'Run-ra nem jár warn.
2015. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja értem, Köszi szépen :D
2015. nov. 20. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!