Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon van részletes...

Facebookon van részletes keresés? Meg akarom találni egy régi kolleganőmet, de semmi kiinduló pont nincsen szinte.

Figyelt kérdés
Már vagy 10 éve dolgoztunk együtt de azóta semmi infóm róla. Csak körülbelül tudom behatárolni hogy az ország melyik részén lakik. És csak keresztnévre kereshetek, mert azóta már férjhez ment úgy hallottam. Nyílván ez elég kevés de életkor és pár nagyvárost végignézve van rá esélyem hogy meglegyen. Képről szerintem megismerném habár 10 év sok idő. Régen az iwiwen voltak ilyen lehetőségek hogy tudtad szűkíteni. Tudom hogy lehet fent sincs de nagyon fontos lenne és több ezer profilt is hajlandó vagyok végignézni.
2015. nov. 18. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilvános megosztáson, leírod kit keresel, fontosabb részleteket beleírsz, pl, hány éves, hol dolgoztatok, hogy nézett ki stb, és kéred a minél több megosztást! Nekem bejött-tesómat kerestem... sok szerencsét!
2015. nov. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+találtad? köszönöm!
2015. nov. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
sajna nem találtam meg. Nekem valami részletes kellene és ezáltal tudnám szűkíteni a több ezer embert.
2015. nov. 23. 05:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!